LT   EN   RU   DE  
Apie mus

Kolektyvas susikūrė palaipsniui, iš pradžių nebuvo net užuomazgos apie grupę – 2006-ųjų metų vasarą keli suinteresuoti žmonės rinkosi pasukinėti grandinių bei lazdos, ieškodavo informacijos, mokėsi pagal video medžiagą, daug eksperimentavo. Sėkmingų bandymų rezultatai buvo įgyvendinti šokant su gyva ugnimi, o žiemą kolektyvas galutinai susiformavo kaip fakyrų grupė su savo ugnies šou programa.

Ugnies šou – tai ne tik gražus renginys žiūrovams, bet ir patiem šokėjam teikiantis malonumą bei duodantis energijos laisvalaikio praleidimo būdas. "Tikriausiai to, ką jauti, šokdamas su ugnimi, negalima tiksliai perduoti žodžiais. Šokio metu atsiranda atskiras pasaulis – ugnies ir šokėjo pasaulis, kuriame ugnis atlieka pagrindinį vaidmenį" – teigia grupės vadovė Natalija Jegorenko.

Dvejus metus kaupę patirtį Lietuvoje, įgijom pakankamai įgūdžių tam, kad mūsų veiklos lygis būtų pripažintas tarptautiniu mastu. 2008-ųjų metų liepos mėn. Malborke (Lenkija) vykusiame festivalyje "IV Etnofestiwal" ugnies šou konkurse užėmėm 1-ąją vietą, po savaitės garsiosios Žalgirio mūšio inscenizacijoje (Griunvaldas, Lenkija) ugnies šou konkurse mūsų laimėta taip pat 1-oji vieta.

Šiuo metu "Litfire" sėkmingai plėtoja "Ugnies dirbtuvės" veiklą bei ruošia naują programą , su kuria pasirodys Lietuvoje ir už jos ribų.


Keletas mūsų kelionių nuotraukų, įspūdžių ir straipsnių.


Norit prisijungti prie mūsų kolektyvo? Susisiekite su mumis telefonu +370 61451891 arba el. paštu info@litfire.lt .